COVERmat

Cephe Ve Alanları Ahşap Kaplama Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.2 MB
  • Version 1.3
  • Dil TR / EN
  • Firma FFE-Tech
COVERmat, çizim araçları ile veya görüntü seçenekleri ile alanları belirleme ve ahşap şekilde kaplamalar yaparak görüntüleri kayıt etme seçenekleri sunan bir programdır.

COVERmat, çizim araçları ile veya görüntü seçenekleri ile alanları belirleme ve ahşap şekilde kaplamalar yaparak görüntüleri kayıt etme seçenekleri sunan bir programdır.

Eskitme yapılara önem veren kullanıcıların yapacağı tadilatlar' da veya yaptıracakları alanlar' da ahşap kullanacaklara daha öncesinden görsel ögeler üzerinden veya grafik çizimleri sayesinde fikir verme seçeneği sunan farklı ahşap modellerine ve renklerine yer vererek işlemlerin oldukça gerçekçi olmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Farklı modellemeler ile cepheler kaplama, belirlenen renk, model ve biçim özellikleri dikkate alınarak değişim işlemleri başlatılacaktır.

Grafik çizimleri için alanların uzunluğu, genişliği ve yüksekliği gibi detay içerikler sistem girilmekte ve ince düzlem ayarlamaları ile tadilat ve tasarım yapılacak alan bire bir çizim ortamına aktarıldıktan sonra görsel eklentiler ile ekleme seçenekleri sunulmaktadır. 3 Boyutlu Özelliği ve İngilizce Dil yapısı ile sunulan, kullanışlı bir programdır.

Daha Fazla Göster
COVERmat indir